۱۳۸۸ اردیبهشت ۶, یکشنبه

غياثيان اميدوارم در ديدار استقلال اهواز و برق شيراز تباني وجود نداشته باشد


سرمربي تيم فوتبال پيام خراسان رضوي گفت: براي پيروزي به مصاف استقلال مي‌رويم و به اما و اگرها توجهي نداريم.
كاظم غياثيان در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: در حال حاضر شرايط خوبي داريم و تمام بازيكنان مصمم به شكست استقلال و كسب سه امتياز هستند و به اما و اگرها هم توجهي نداريم.
وي افزود: تيمي كه براي ماندن مي‌جنگد بايد بتواند در هر بازي و هر شرايطي پيروز شود و استقلال هم، چون در كورس قهرماني قرار دارد در شرايط حساسي است.
غياثيان با بيان اينكه به حمايت تماشاچيان خود بيش از هر زمان ديگري احتياج داريم، ادامه داد: طبيعي است كه از تماشاچيان تقاضا داشته باشيم حتما به ورزشگاه بيايند و تيم خود را تشويق كنند و زياد به مسائل حاشيه‌اي اهميت ندهند و مطمئن باشند كه بازيكنان پيام پاسخ حمايت آن‌ها را خواهند داد.
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا حساسيت آخرين ديدار براي پيام و استقلال از زيبايي اين بازي كم مي‌كند يا خير، گفت: مي‌تواند برعكس هم باشد و بازي زيبايي انجام شود چون استقلال براي پيروزي مي‌آيد و بازي هجومي را در دستور كار خود قرار مي‌دهد و ما هم براي شكست آن‌ها به ميدان مي‌رويم و بازي خوبي انجام خواهيم داد.
سرمربي تيم فوتبال پيام خراسان رضوي در خصوص وضعيت ابومسلم و استقلال اهواز و ديدارهاي اين دو تيم در آخرين هفته ليگ برتر، عنوان داشت: اگر قرار باشد انصاف در فوتبال باشد، حق استقلال اهواز است كه سقوط كند و اميدواريم انصاف در هفته آخر وجود داشته باشد كه اين مسئله را فدراسيون فوتبال بايد دنبال كند و شرايط لازم براي سالم بودن اين مسابقه را ايجاد كند.
غياثيان در پايان خاطرنشان کرد: اميدوارم در ديدار استقلال اهواز و برق شيراز تباني وجود نداشته باشد و خوش بينانه فكر مي‌كنيم و در هر صورت كار خودمان را انجام مي‌دهيم.

هیچ نظری موجود نیست: